ISMAIL YK FAN SITESI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ISMAIL YK FAN SITESI

HOŞGELDİNİZ

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sevgi Nickleri..!!

YazarMesaj
irem_yk
Özel Üye
Özel Üye
irem_yk

Kadın
İş/Hobiler : Öqrenci..
Lakap : irem_yk ;)
Seviye :
Sevgi Nickleri..!! Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Sevgi Nickleri..!! Right_bar_bleue

Sevgi Nickleri..!! Empty
MesajKonu: Sevgi Nickleri..!!   Sevgi Nickleri..!! Icon_minitimeC.tesi Haz. 07 2008, 16:21

YoLdA beni ne görseler ya şu kızı unut unut diye başımın eteni yediler ama ben şuan sana şunu diyiyorum gÜl BEn seni unutucak kadar yürekle diğilim..

> Gece midir insanı huzunlendiren yoksa insan mıdır huzunlenmek ıcın geceyı bekleyen..!

> Gidene kal demek ZAVANLILARA kalana git demek TERBİYESİZLERE dönmeyene dön demek ACİZLERE hak edene yol vermek bize YAKISIR..

> Ben Seni Dün Sevmedim; Çünkü Dün Bitti... Ben Seni Bugün Sevmedim; Çünkü Bugün Bitecek... Ben Seni Yarın Sevdim; Çünkü Yarınlar Hiç Bitmez...

> Hayatta En Acı Şey=Unutmak, En Güzel Şey=Sevmek, En Üzücü Şey=İntikam, En Sıcak Şey=Arkadaşlık, En Feci Şey=Unutulmak

> Ağlamak Çocuklara, Afettmek Allah'a Mahsus. Birgün Beni Aldatırsan; Çocuk Deilim Ağlamam, Allah Deilim Affetmem

> Bir Deniz Düşün "Susuz" Bir Gece Düşün "Uykusuz" Bir İnsan Düşün "Sevgisiz" Bir Bahar Düşün "Çiçeksiz" Bir de Beni Düşün "Sensiz" "İMKANSIZ"

> AşK dAmArLaRıMdA dOlAşAn KiMyAsAl BiR eTkİ bEn AşIk DeĞiLiM oĞlUm BenİMkİ EtKiYe TePkİ..!

> Sana bir gül sundum kokla ama soldurma,Sana hayatımı sundum yaşa ama harcama,Sana kalbimi sundum sev ama parçalama.

> agResiFliK TitreTiyor kaLbimiN Bam teLini (:

> her gün yeniden dogdugum için kendimi tekrar etmem

> Ben iLk deFa hayaL kuRdum anLadım Ki aşıK oLdum

> AşK 1 kaHkaha senDen duYunca daHa 1 güzeL SevgiLim

> SaNa öLe aLışTım ki SenSiz HayaL biLe KuRamıyoRum

> YAGMUR DAMLASININ YERE DÜŞMESİ KADAR KISA HAYAT VE BU HAYAT SON BULMDAN TEK DİLEGİM SENİ SEVDİGİMİ BİR KEZ DAHA SÖYLEMEK SENİ COK SEVİYORUM..

> HaYaTtA 3 ŞeYi SeVdİM.SeNi, KaLbİmİ, UmUt EtMeYİ.sEnİ sEvDiM sEnSin DiYe.KaLbİmİ sEvDiM sEnİ sEvDi DiYe.Ümİt EtMeYi SeVdİm, BeLkİ SeVeRSiN DiYe...!!

> Eğer çölde açan bir çiçek olsan, Seni kurutmamak için hep ağlardım.

> αѕαмỉуσяυм єиğєℓℓєяỉ , ğöζüм καяα , ğöиℓüм ∂єℓỉ , вυ αѕκỉи ѕєи¢є вє∂єℓỉ уαѕαмακтαи vαζğєçмєκ мỉ..!

> Haydi artık çek git yoluna bıkmışım dertten, Gölge etme başka birşey istemem senden

> Sen Gelmezsin Bir Türlü.. Dertlerim Türlü Türlü.. Nice Dertleri Çektim.. Bu Başka Türlü.

> Seni sevmeK, öLümLe danS etmek yeRi geLdiğinDe. Seni sevmeK herşeyDen vazgeçmek tek çırpıDa.!

> Bu acıYı yaŞattın baNa, sen yaşaMa sevdiğim, sen yaşama!

> FazLa birşey istemiyorum, uzaktan uzağa bir güLsen yeteR..

> Masmavi gökyüzündeki bembeyaz buLutLar kadar güzeLsin...

> Sen gittin umutLar terketti beni.. Geri dön, kıyma umutLarıma!

> En umutsuz, en biçare anımDa buLdun beni, sen tuttun eLimden.. Şimdi gitme, gitme ne oLur!

> uykuSuz geceLer soruN değiL de, sensizLik yakıyoR gözLerimi, sensiz ağLamayı öğrenDim, denizLer büyüttüm sana gözyaşLarımLa..

> aLdırma geçer dediLer, aLdırmadaN yapamaDım, 1 an biLe unutamaDım arkaNı dönüp gidişini..

> yaLan aşkLarLa doLuydu sokakLar! Ben sana inanDım sen yaLan oLmamaLıydın..

> gidiŞin biLe başkayDı!

Sevgi Nickleri..!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sevgi Nickleri 2
» Msn Nickleri..
» BJK Nickleri..!
» GS Nickleri..!
» FB Nickleri..!