ISMAIL YK FAN SITESI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ISMAIL YK FAN SITESI

HOŞGELDİNİZ

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sevgiliye Sözler..!!

2 posters
YazarMesaj
irem_yk
Özel Üye
Özel Üye
irem_yk

Kadın
İş/Hobiler : Öqrenci..
Lakap : irem_yk ;)
Seviye :
Sevgiliye Sözler..!! Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Sevgiliye Sözler..!! Right_bar_bleue

Sevgiliye Sözler..!! Empty
MesajKonu: Sevgiliye Sözler..!!   Sevgiliye Sözler..!! Icon_minitimeC.tesi Haz. 07 2008, 16:29

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanın ölüm oldugunu göstereyim...

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meðer

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, -Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.

Gözler Kalbin Aynasıdır Ben Senden Asla Vazgecmem Sensiz Ben Nefes Alamam....

Ben Seni Kalbimi Yazdim, Bu Kalp Durmadik Sürece O Yazi Silinmez.

Bitmez bu aşk bitmez bu aşk, Bitirmeye kullar yetmez, Silemezsin gidemezsin, Terketmeye yollar yetmez

Son bakışın kaldı bende, Son öpüşün tadı bende, Allahını seversen dön, Tüm zevklerim kaldı sende!

Ben bir sözdüm hep dilinin altınında gezdim, Ve seni böyle sözdüm iki dudak arasına!

Ben bir sazdım türkülerden kaçamazdım! Ve seni böyle yazdım mızrapla tel arasına!

Senin ellerin öyle narin, Bulutlar gibi yüzsün varsın, Takıp pençeni yüreğime, Baştan başa yırtarsın!

Belalim yaban cicegim, Belalim askim gercegim, Belalim tek sev dicegim, Belalim ah yaralim!

Gözlerin benden çok uzakta, Sevgin sanki yanıbaşımda, Tanıştığımız günü hatırla, Çekinerek gülmüştün sen bana!
> Gözlerin sanki bir hançer, Bana aşkın saplar gibi, Görmüyorsun şu halimi, Yüzün bana el gibi..

> Öyle masum sevmiştim ki, Aşkın bana lutüf gibi, Nasıl desem sevdiğimi, Son sözümü söyler gibi..

> Bir kuş olsam uçsam ah konsam kalbine, Hep içinde kalsam canın gibi, Anlatsam halimi, söylesem derdimi, Gözlerinde bulsam saadetimi..

> Yüreğim sanki bir ırmak, Sana doğru akar gibi, Anlasaydın şu halimi, Her derdime derman gibi..

> Öyle büyük bir sevda ki, Anlatılmaz şiir gibi, Nasıl desem sevdiğimi, Son sözümü söyler gibi..

> Bekledim! Hep seni bekledim. Bir an bile umutsuzluğa düşmedim, kabul etmedin, etmesende hep sevdim, sen hep benimleydin!

> Sen beni sevmesende olur, zaten AŞK budur!

> Yar duysana sesimi,yar tutsana ellerimi, Beni bırakıpta gitme , dönsene geri..

> Çek kör bıçağını vur yüreğime vur.. Yiğit yaralı olur, yine dağ gibi durur!

> Hayatım sana sıradan geLmesin!! ßen kendime yeterim.. Zamanla aLışmayı da bilirim!! Ama unutmayı daha öğrenemedim

> sєνιуσяυм нєя ѕєνєηιη ѕєνιℓмє∂ιğι вιℓє вιℓє ... αмα уιηє ∂є вιя υмυт тαşİуσяυм .вєℓкι ѕєνєη ѕєνιℓιя ∂ιує.

> Bilemem, belki de o böyle mutlu...
tamara
Moderatör
Moderatör
tamara

Kadın
İş/Hobiler : rap müzik dinlemek
Lakap : tatlı cadı
Seviye :
Sevgiliye Sözler..!! Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Sevgiliye Sözler..!! Right_bar_bleue

Ruh Hali : Sevgiliye Sözler..!! Kederl10
Takım : Sevgiliye Sözler..!! 1447

MesajKonu: Geri: Sevgiliye Sözler..!!   Sevgiliye Sözler..!! Icon_minitimeC.tesi Haz. 07 2008, 17:41

paylaşım için sağoll.....
irem_yk
Özel Üye
Özel Üye
irem_yk

Kadın
İş/Hobiler : Öqrenci..
Lakap : irem_yk ;)
Seviye :

MesajKonu: Geri: Sevgiliye Sözler..!!   Sevgiliye Sözler..!! Icon_minitimeC.tesi Haz. 07 2008, 17:42

Önemli deil Smile

Sevgiliye Sözler..!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-