ISMAIL YK FAN SITESI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ISMAIL YK FAN SITESI

HOŞGELDİNİZ

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Seni Seviyorum..roman

5 posters
YazarMesaj
özlem-sinan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : asi izmirli
Seviye :
Seni Seviyorum..roman Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Seni Seviyorum..roman Right_bar_bleue

Ruh Hali : Seni Seviyorum..roman Karizm10
Takım : Seni Seviyorum..roman 1447

Seni Seviyorum..roman Empty
MesajKonu: Seni Seviyorum..roman   Seni Seviyorum..roman Icon_minitimePaz Haz. 08 2008, 16:18

Yazar: ANDREW G. MARSHALL

Beş yıl kadar önce… Bir eş diğerine ‘Seni seviyorum fakat sana aşık değilim.’ Der ve çift kendilerini Andrew G. Mashall’ın terapi ofisinde bulur. Bu çiftler birbirlerini en iyi arkadaşları olarak tanımlayacaklar veyahut birçoğu hâlâ cinselliği yaşamaya devam ediyor olsa da kardeş gibi olduklarını itiraf edeceklerdir. Temelde ilişki, tutkuyla değil de şefkat ile tanımlanır hale gelmiştir ve şefkat dönemi fazla sürmemektedir.

Ancak son yıllarda, çok sayıda çift Andrew’e giderek benzer problemden yakınmaktadır-dörtte bir oranda. ‘Seni seviyorum fakat sorunsalında araştırma yetersizliği olduğun keşfetmenin ardından evlilik danışmanı bir yazar olan Andrew kendi eşsiz ve oldukça başarılı yaklaşımını sundu. Seni Seviyorum Fakat Sana Aşık Değilim adlı kitabında bir çifti esas noktaya getirenin ve herhangi bir ilişkiyi geliştirecek olan yedi adımın ne olduğuna dair görüşlerini paylaşıyor. Çiftlerin nasıl iletişim kuruyor, tartışıyor, aşklarını ve ilgilerini gösteriyor, eğleniyor, sorumluluk alıyor, veriyor ve öğreniyor olduklarına bakarak, iki ayrı kimliğin birbirlerini nasıl daha iyi anlayacaklarının ve aradki bağı hiç olmadığı kadar kuvvetli hale nasıl getireceklerinin güven verici ve güçlendirici haritasını çıkarıyor.

Andrew’in da söylediği gibi; ‘İnsanların işimi öğrendiklerinde sordukları en genel soru, “Aşkın bitmesi gerçekten mümkün müdür?” oluyor. Yanıtım ise her zaman aynı: Kuvvetli bir şekilde evet.’ Seni Seviyorum Fakat Sana Aşık Değilim kitabı bunu açıklıyor.

Andrew G. Marshall yirmi yıllık bir deneyime sahip bir evlilik danışmanıdır. İngiltere’nin önde gelen evlilik merkezi RELATE için çalışmakta ve The Times, the Observer, the Mail on Sunday ve dünya çeresinde yayımlanan perk çok kadın dergisinde ilişkilere dair yazılar yazmaktadır.

Seni Seviyorum..roman U1_se10
rıdvan_yk
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
rıdvan_yk

Erkek
İş/Hobiler : spor,müzik,sinema-tv,teknoloji
Lakap : YAREN
Seviye :
Seni Seviyorum..roman Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Seni Seviyorum..roman Right_bar_bleue

Ruh Hali : Seni Seviyorum..roman Keyifl10
Takım : Seni Seviyorum..roman 1446

MesajKonu: Geri: Seni Seviyorum..roman   Seni Seviyorum..roman Icon_minitimePaz Haz. 08 2008, 16:41

Paylaşım için sağol.
http://ismailyk.forumn.org
özlem-sinan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : asi izmirli
Seviye :

Ruh Hali : Seni Seviyorum..roman Karizm10

MesajKonu: Geri: Seni Seviyorum..roman   Seni Seviyorum..roman Icon_minitimePaz Haz. 08 2008, 17:45

RİCA EDERİM.
tamara
Moderatör
Moderatör
tamara

Kadın
İş/Hobiler : rap müzik dinlemek
Lakap : tatlı cadı
Seviye :
Seni Seviyorum..roman Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Seni Seviyorum..roman Right_bar_bleue

Ruh Hali : Seni Seviyorum..roman Kederl10

MesajKonu: Geri: Seni Seviyorum..roman   Seni Seviyorum..roman Icon_minitimeC.tesi Kas. 22 2008, 22:07

paylaştığın için saol
ESRAYK
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE
ESRAYK

Kadın
İş/Hobiler : İSMAİL YK
Lakap : YK DELİSİ
Seviye :
Seni Seviyorum..roman Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Seni Seviyorum..roman Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Seni Seviyorum..roman   Seni Seviyorum..roman Icon_minitimeÇarş. Mayıs 20 2009, 10:50

SAOL
Ayşegül YK
Sitenin Prensesi
Sitenin Prensesi
Ayşegül YK

Kadın
İş/Hobiler : İsmailimi takip. edmek ..:=
Lakap : En Delü YKcıı !!!
Seviye :
Seni Seviyorum..roman Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Seni Seviyorum..roman Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Seni Seviyorum..roman   Seni Seviyorum..roman Icon_minitimePerş. Mayıs 28 2009, 15:46

teşekürler....

Seni Seviyorum..roman
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Her Dilde Seviyorum Seni Seviyorum YK'm....
» seni seviyorum
» seviyorum yaaaa