ISMAIL YK FAN SITESI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ISMAIL YK FAN SITESI

HOŞGELDİNİZ

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Damardan Nikler

2 posters
YazarMesaj
rıdvan_yk
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
rıdvan_yk

Erkek
İş/Hobiler : spor,müzik,sinema-tv,teknoloji
Lakap : YAREN
Seviye :
Damardan Nikler Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Damardan Nikler Right_bar_bleue

Ruh Hali : Damardan Nikler Keyifl10
Takım : Damardan Nikler 1446

Damardan Nikler Empty
MesajKonu: Damardan Nikler   Damardan Nikler Icon_minitimeÇarş. Haz. 11 2008, 10:49

Eğer içiyorsam rakıyı , eğer gözlerim eskisi gibi değilse, yürüyüşüm değişmişse.KİME NE !!!

Elli elli yüz biz müslümcüyüz:: Arabesktir tarzımız müslüm baba baş tacımız

Aldığım nefese küskünüm !!!

Kadere rest cektim İSYANLARDAYIMMMMMM !!!

Tek tesellim kadehler başka birşey istemez ssahoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez..

Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!!

ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR'ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz... TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!!

Esrarı çekmişim gözlerim kanlı yürüyorum yolda gönlüm yaralı var kolumda 3-5 jilet yarası oda SEVDİĞİMİN hatırası!!!
Gel son defa sarıl bana gidiyorum uzaklara dönüşü olmaz belki bu aşkın ölüyorum sonsuz yolculukda

Sensizlik bir ok gibi canıma saplanmalı, coşmalı yanardağlar kasırgalar kopmalı, aşkın bir zehir gibi kanımda dolaşmalı, elbette aşk dediğin böyle olmalı..Ben imkansız aşklar için yaratılmışım, ne kavuşmayı bilirim ne unutmayı, kayboldum kuytusunda yanlızlıkların, yaşadım en karasını sevdaların...

biz, iğne oyası şiirlerin içinden süzülüp binbir çileyi dokuyan hayatlardan çözülmüştük. Yar diye yandığımıza canımız adaktı. Sevdamız yarin dudağında 3 günde paslandı. Oysa biz kalbimizi ağır sevdalara büyütmüştük...

sen içimde bir küçük taneciktin sonra bir kıpırtıua döndün şimdi o kıpırtı bi dalga ama dalsız denizim ben dalgam olmaktan kaçıp gitme sen benimsin

DUYMAN İÇİN DEĞİL SESLENİŞİM, GELMEN İÇİNSE HİÇ DEĞİL ÇAĞIRMALARIM,
BU YÜREK DUYMADAN SESLENMEYİ BİLİYORSA…
GÖRMEDEN SEVMEYİDE BİLİR.

19 YaŞinda Gİrsem Kara TopraĞa Sevgİlİm Sen AĞlarmisin
DÖnse YÜzÜm Kara TopraĞa BaŞkasina GÖnÜl BaĞlarmisin

sana yakısan bumu ben senı özu sözü bır bıldım megerse sen bır dönekmıssın cok gec anladım
cakal gıbı dostum olucana delıkanlı düsmanım olsun

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek
Ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek
Bırakıp gitsen de seni unuturum sanma
Zaman alışmayı öğretir ama, unutmayı asla

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.

Aşk dudaktan çıkan bir kelimde değil gözlerden akan yaştır.Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır.

Bir uçurumdan yuvarlanıyorum..tutunacak tek dalım sensin..düşmekten değil seni kırmaktan korkuyorum
BİZ HER NE KADAR LOŞ IŞIK ALTINDA MİNİ ETEKLİ KIZLARLA DANS ETMESİNİ BİLMESEKTE MAHALLE KÖŞELERİNDE YAGMUR ALTLARINDA DELİKANLICA SEVMESİNİ HERKESTEN DAHA İYİ BİLİRİZ...

ne ıcımde senı unutmak gıbı bır hıs var nede aklımı korukleyen bır ruzgar ne senı gormeyecek kadar gucluyum nede gormeye dayanacak kalbım var

gunesı sevıyorum dıyorsun gunes acınca golgeye kacıyorsun yagmuru sevıyorum dıyorsun yagmur yagınca semsıye acıyorsun korkuyorum be sevgılım cunku sen benı sevdıgınıde soyluyorsun

benım damarlarımda dolasan kımyasal bır etkı sen aşk degılsın guzelım senınkı etkıye tepkı

Sevgilerin en güzeli seni sevmek,
Özlemlerin en güzeli seni özlemek,
Ve hayatın tadı sabah kalktığımda,
Senin varolduğunu bilmek...

Bırakma beni sevdiğim gidişine dayanamam,
Hasret gözyaşlarımla kendimi avutamam,
Dönerim dersin ama kadere inanamam,
Bıraktığın anılarla sensiz yaşayamam...

sEnLe BiRlİkTeİkEn SaAtLeRe YeTiŞeMeDiM;SeNdEn AyRıLdIkTaN sOnRa DaKiKaLaRa ErİşEmEdiM

Ne kadar sesizsek,
ne kadar suskunsak,
ne kadar dertliysek,
en az o kadar da deliyiz,delikanlıyız.
çünkü biz sivaslıyız
sevdiğimizi ölümüne severiz.
biz gönlümüzde hasret alır,sevgi satarız
dostumuz için ömrümüzü harcarız.

Hayatta hiç kimse için ağLamaya değmez,ağLamaya değenLer zaten ağLatmaz...Eğer bir gün ağLaman gerekirse başını dik tut ki:GözyaşLarın seni ağLatan kişi kadar aLçaLmasın...

Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar. Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Ta$in kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar...!

Aşk ve ArkadaşLIk Birgün YoLda KarşILaşIrLar, Aşk Kendinden Emin Bir ŞekiLde Sorar:"Ben Senden Daha Candan ve Daha YakInIm!Sen Niye VarsIn ki Bu Dünyada.?ArkadaşLIk Cevap Verir Bu Kendini Begenmiş Duyguya;"Sen Gittikten Sonra Arkanda BIraktIgIn GözyaşLarInI SiLmek İcin"!!

Sen yemeğimin tuzu, yüreğimin buzu, anasının en güzel kızı... Sen kalbimde en tatlı sızı, sen bütün varlığımın sevimli hırsızı... Sen sevdikçe sevilesi, övdükçe övülesi, öptükçe öpülesi, aşık oldukça olunacak aşkımsın
http://ismailyk.forumn.org
irem_yk
Özel Üye
Özel Üye
irem_yk

Kadın
İş/Hobiler : Öqrenci..
Lakap : irem_yk ;)
Seviye :
Damardan Nikler Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Damardan Nikler Right_bar_bleue

Damardan Nikler Empty
MesajKonu: Geri: Damardan Nikler   Damardan Nikler Icon_minitimeCuma Haz. 13 2008, 14:49

waww Wink paylaşım için saoL Wink
rıdvan_yk
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
rıdvan_yk

Erkek
İş/Hobiler : spor,müzik,sinema-tv,teknoloji
Lakap : YAREN
Seviye :
Damardan Nikler Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Damardan Nikler Right_bar_bleue

Ruh Hali : Damardan Nikler Keyifl10
Takım : Damardan Nikler 1446

Damardan Nikler Empty
MesajKonu: Geri: Damardan Nikler   Damardan Nikler Icon_minitimeCuma Haz. 13 2008, 15:08

Smile Rica ederim Smile
http://ismailyk.forumn.org
Misafir
Misafir
Anonymous

Damardan Nikler Empty
MesajKonu: Geri: Damardan Nikler   Damardan Nikler Icon_minitimePaz Şub. 08 2009, 14:30

paylaşım için çok saol ... Very Happy

Damardan Nikler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-