ISMAIL YK FAN SITESI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ISMAIL YK FAN SITESI

HOŞGELDİNİZ

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

benide okuyun

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

benide okuyun Empty
MesajKonu: benide okuyun   benide okuyun Icon_minitimeÇarş. Şub. 25 2009, 16:45

arkadaşlar;
bende ismail ykmı yürekten sevenlerdenim benden gelip bu canı istese seve seve veririm ona ona olan sevgimi aşkımı buralara yazmam mümkün değil ismailim SONSUZA DEK SEVİLDİĞİNİ BİL YETER inşallah bu mesajımı okursun senin o gül yüzüne yakından bakarım bazı günler varki her saniyem seni düşünmekle geçiyorr acaba şimdi ne yapıyor ne halde niye ismailim ben senden başkasını sevemem ya seni öldükten sonra bile çokkkkkkkkkk sevicem ve rıdvan abicim sana böyle güsell bir site açtığın için teşekkür ederim bu siteyi çok seviyorum çünkü benim gibi ismailimi yürekten seven yk cılar burda İSMAİLİM OKU BU MESAJIMI NE OLUR ........
seni çok seviyorum anla beni ne olur sana aşığım aşık senin canından 1 parça olmayı sana dokunmayı sana sarılmayı öyle çok istiyorum ki eğer senden önce ölürsem mezarıma gel ve bana dua yerine istediğin bir şarkını oku ismailim sana olan sevgimi buralara yazmam mümkün değillllllll bunu anca seni benim gibi seven bilir ismailim bnm seni çok seviyorummmmmmmmmmm
seni kendi canından bile çok seven denizin
ESRAYK
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE
ESRAYK

Kadın
İş/Hobiler : İSMAİL YK
Lakap : YK DELİSİ
Seviye :
benide okuyun Left_bar_bleue0 / 1000 / 100benide okuyun Right_bar_bleue

benide okuyun Empty
MesajKonu: Geri: benide okuyun   benide okuyun Icon_minitimeSalı Mayıs 19 2009, 21:01

bendeee

benide okuyun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-