ISMAIL YK FAN SITESI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ISMAIL YK FAN SITESI

HOŞGELDİNİZ

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ginobili'den Houston'a Yeşil Işık

YazarMesaj
angel
Moderatör
Moderatör
angel

Kadın
İş/Hobiler : şarkı dinlemek
Lakap : ölüm meleği
Seviye :
Ginobili'den Houston'a Yeşil Işık Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ginobili'den Houston'a Yeşil Işık Right_bar_bleue

Ginobili'den Houston'a Yeşil Işık Empty
MesajKonu: Ginobili'den Houston'a Yeşil Işık   Ginobili'den Houston'a Yeşil Işık Icon_minitimeÇarş. Mayıs 27 2009, 19:25

Ginobili'den Houston'a Yeşil Işık Manu_ginobiliNBA'in yıldız oyuncusu Manu Ginobili, Arjantin Milli Takımı ile ilişkisini kesmediğini ancak önümüzdeki yılın neler getireceğini bilmediğini söyledi.

Güney Amerika'daki tüm basketbolseverler, Türkiye'de gerçekleştirilecek olan FIBA 2010 Dünya Şampiyonası'na Arjantin'in katılıp katılamayacağını ya da Ginobili'nin Milli Takım'da yer alıp almayacağını merak ederken, yıldız oyuncu, Milli Takım ile ilgili konuşmak için erken olduğunu söyledi.
“Beijeng'de olanlar hala en taze şekilde kafamda” diyen Ginobili'nin geçen seneki şampiyona macerası yaşadığı sakatlık nedeniyle kısa kesilmişti.
ABD ile oynanan yarı final maçında sakatlanan Ginobili, Arjantin'in Litvanya verdiği bronz madalya mücadelesini de benchden izlemişti.
“Artık vücudum, onu yormamın cezalarını kesmeye başladı. Bu cezalar da her seferinde biraz daha ağır oluyor” diyen Ginabili, uzun yıllar daha milli takım formasını giymek istediğini ancak bunun için de daha dikkatli olması gerektiğini söyledi.

SÖYLEMEM GEREKEN SON BİR SÖZÜM VAR
Ginobili, San Antonio Spurs'in kendisine FIBA 2010 Dünya Şampiyonası'nda oynama diyeceğini düşünmediğini ifade eden Ginobili, “Kontratımı uzatmak için Milli Takım'dan ayrılma şartı koyacaklarını sanmıyorum” diye konuştu.
Spurs'un dikkatli olmasını isteyeceğini düşündüğünü ifade eden Ginobili, “Eminim ki bana Milli Takım için çok şey yaptığımı söyleyecekler. Ancak hala söylemem gereken son bir sözüm var” şeklinde konuştu.
Ginobili, önümüzdeki yıl olayların beklemediği şekilde gelişmesi durumunda kararını o zaman vereceğini söyleyerek, “Eğer beklemediğim şekilde Spurs tarafından milli takım ile ilgili bir baskı görürsem, şu an ne yapacağımı bilmiyorum. Zamanı geldiğinde bunun kararını veririm” dedi.
HOUSTON OYNAMAK İÇİN GÜZEL TAKIM
Houston Rockets formasını giyen Arjantin Milli Takımı'ndan arkadaşı Luis Sscola ile ilgili de düşüncelerini dile getiren Ginobili, “Luis çok iyi bir takım arkadaşı. Her maçta elinden gelen her şeyi sahaya yansıtıyor. Bu şekilde takımı da ateşliyor” değerlendirmesinde bulundu.
Ginobili, Scola ile birlikte Houston'da forma giymek isteyip istemeyeceği sorusu üzerine de, “Aslına bakarsanız ben Scola'nın San Antonio Spurs'a gelmesini isterim. Ancak eğer ileriki dönemde Spurs beni istemezse, Houston oynamak için güzel bir takım” dedi.
“Geçtiğimiz yıl yaşadığım sakatlık nedeniyle yeni sözleşme konuşmalarımızı askıya aldık” diyen Ginobili, “Sanırım konuşmalara önümüzdeki yıl, benim sağlıklı ve her zamanki gibi oynamaya başladığımı gördüklerinde başlayacağız” diyerek sözlerini tamamladı.
Ginobili'den Houston'a Yeşil Işık Banner2

Ginobili'den Houston'a Yeşil Işık
1 sayfadaki 1 sayfası